hotel besenova

GoPass – darujte si viac zážitkov!

Užívajte si dovolenku so zľavami, zbierajte body a premeňte ich na ešte viac zážitkov. S kartou GoPass dovolenkujete výhodne a s odmenami.

Čo je karta GoPass

Vernostná karta GOPASS je čipová karta, ktorá vám prináša množstvo zliav, benefitov a odmien v strediskách, rezortoch, prevádzkach, baroch, reštauráciách a hoteloch Tatry mountain resorts a predajniach Tatry Motion vo Vysokých Tatrách, Jasnej a Aquaparku Tatralandia.

So svojou kartou GOPASS si užívate nielen zľavy počas dovolenky, zbierate body za každý nákup a premieňate ich za ešte viac zážitkov, ale tiež ďalšie fantastické výhody a benefity.

 

Aj ďalšie odmeny čakajú len na vás.

GOPASS = lístok na lanovku

image05

Zabudnite na čakanie pri pokladni! Každý hosť získa od nás pri nástupe na svoj pobyt kartu GOPASS, ktorá už je nabitá bodmi. Ak sa rozhodnete ísť na výlet lanovkou, so svojou GoPass kartou môžete hneď nastúpiť.

 

Nielen lístky na lanovku

Na kartu GOPASS môžete nakupovať v e-shope okrem lístkov na lanovku aj vstupenky do aquaparku, športové potreby, hotelové pobyty a mnohé ďalšie služby v strediskách Jasná Nízke Tatry, Vysoké Tatry alebo Tatralandia.

Svojimi GOPASS bodmi môžete platiť aj v reštauráciách alebo ich môžete premeniť napríklad na uvoľňujúcu masáž. Pozrite si všetky výhody a odmeny na www.gopass.sk.

image06

Za 1 euro máte 1 bod

Za každé euro získavate 1 bod na svoju GOPASS kartu. Nazbierané body vymeňte za ešte viac dovolenkových zážitkov. Odmeny za body vás čakajú nielen na svahoch, v aquaparku, ale aj priamo u nás v hoteli.

image07

Viac informácií na www.gopass.sk.