Izby a apartmány

 

 

Jediný hotel v Gino Paradise Bešeňová

Dovolenka a zážitok v jednom. Predstavte si, že svoje zmysly rozmaznávate romantikou, skvostným výhľadom na okolité horské prostredie a trblietajúce sa odlesky vodného raja. Doslova sa ocitnete sa v raji, kde budete len na krok od tejto krásy - v jedinom hoteli priamo v Aquaparku Gino Paradise Bešeňová

Hotel Bešeňová *** + ponúka ubytovanie s komfortne zariadenými izbami a komplexnými službami priamo v areáli aquaparku. Za dobrodružstvom nemusíte nikam chodiť. V areáli GINO PARADISE nájdete hŕbu nezabudnuteľných zážitkov v bazénoch vodného raja, blahodarný wellness pobyt a chuť tých najlepších jedál.

Navštívte najznámejšiu kúpeľnú oblasť Bešeňová a rozhodnite sa pre jednu zo 144 moderne zariadených izieb, štúdií alebo apartmánov v srdci Liptova - priamo v Aquaparku Gino Paradise Bešeňová, ktoré vás nadchnú svojou štýlovosťou a nadčasovosťou. Užite si nezabudnuteľnú dovolenku v náručí prekrásneho podtatranského prostredia - v jedinom hoteli v Aquaparku Gino Paradise Bešeňová.

 

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20% pri rezervácií aspoň 45 dní vopred. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa priamo v aquaparku Gino Paradise. Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 35€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.

 

×

Aquapark & Saunový svet = 5€ + 5€