Teambuildingy

Športové sústredenia majú najvyšší efekt vo výnimočnom prostredí. Trénujte v areáli komplexu s exkluzívnymi službami a najmä za zvýhodnenú cenu. Skupinám už od 15 osôb poskytujeme jedinečné zľavy na ubytovanie.

Špeciálne podmienky pre tréningy, športové sústredenia a podujatia nájdete tu:

Aquapark Bešeňová

Aquapark Bešeňová

Načerpajte stratenú energiu priamo v srdci Liptova v celoročných vonkajších a vnútorných bazénoch. Zažite atmosféru morského príboja v bazéne s umelým vlnobitím alebo vyskúšajte potápanie s inštruktorom či aquazorbing.

Horské a lyžiarske stredisko Jasná

Horské a lyžiarske stredisko Jasná

Jasná Nízke Tatry to je 46 km zjazdoviek, 30 vlekov a lanoviek, 11 športových obchodov, 8 požičovní lyží s lyžiarskou školou a servisom, 15 aprés-ski barov a reštaurácií. V lete stredisko ponúka čistý čerstvý vzduch, relax a možnosť získať kondičku niekoľkými spôsobmi - je to jedinečné miesto s modernými športovými možnosťami pre každého.

Koktail na Chopku s jazdou novým Funitelom

Koktail na Chopku s jazdou novým Funitelom

Vyvezte sa na vrchol majestátneho Chopku najmodernejšou lanovkou Funitel a s výhľadmi na všetky svetové strany si užite parádnu koktailovú párty.

Hurricane Factory

Hurricane Factory

Hľadáte aktivitu, ktorá vám zdvihne adrenalín? Vyskúšajte veľkú novinku v Tatralandii – Hurricane Factory. V bezpečí veterného tunela si môžete vyskúšať voľný pád. Odvaha sa ľahšie zbiera s tímovou podporou.

Happy End

Happy End party

Music club stvorený pre nekonečnú zábavu s ohromnou kapacitou viac ako 1000 zábavychtivých ľudí. Exkluzivitu dvojposchodovému priestoru so sklenenými mostíkmi dodáva aj samostatný VIP salónik, 3 bary a dramatické osvetlenie. Špičková aparatúra FUNKTION ONE poteší nie len DJov a kapely, ale aj náročné uši užívajúcich si návštevníkov.

Preveriť dostupnosť
alebo nás kontaktujte na: +421 52 3700 201 reservation@hotelbesenova.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

hostí
captcha *
* povinné polia

alebo preveriť telefonicky na +421 52 3700 201