Atrakcie

„Výborné kúpanie, každý si príde na svoje.“
Peter, 16. september 2016

Unikátne atrakcie, z ktorých niektoré sú jedinečné v samotnej Európe. Predstavte si, že budete relaxovať v rovnakom kresle, v akom kedysi načerpával silu významný panovník Alexander Macedónsky. Európskym unikátom, ktorý nájdete jedine na wellness pobyte v GINO PARADISE Bešeňová, je vyhrievané kreslo z 24-karátového zlata. Zavriete oči a ponoríte sa do slastnej melódie, vôní a upokojujúceho prostredia.

Po saune môžete pokožku ochladiť vodnou smršťou. Striedaním studenej a teplej vody prekrvíte cievy a stanete sa aj viac otužilými. Ak si trúfate na ľadovú vodu, potom je tu pre vás ochladzovací bazén, do ktorého môžete ísť rovno zo sauny.

A čo tak zamerať sa na prekrvenie jednotlivých častí tela? Prechádzajte sa po kamienkoch v Kneippovom kúpeli so striedaním teplej a studenej vody a vaše končatiny sa ihneď prekrvia. Nohy premasírujete v hydromasážnom bazéne alebo na masáži, ktorá bude špeciálne zameraná na odbúranie únavy vašich nôh po náročnej turistike.

Okrem toho poskytuje vitálny svet masáž s vodnými tryskami (Bešeňovskú masáž), hydromasážnu sprchu, studenú paru či tureckú mydlovú masáž.

WELLNESS & SPA, FITNESS

Masáže

WELLNESS & SPA