3 TIPY od Zory Czoborovej k dokonalej postave!

Začiatkom budúceho roka privíta Galeria Thermal Bešeňová**** známu slovenskú fitnessku Zoru Czoborovú, ktorá si pripravila pre všetky dámy, ktoré trápia povianočné kilá, výzvu založenú na 4 – fázovom redukčnom tréningu. A tu je pár rád o chudnutí od Zory, ktoré môžete vyskúšať ešte pred pobytom!

 

Aký typ cvičení odporúčate dámam, ktoré by chceli schudnúť v oblasti problémových partií tela bruško – boky – zadok?

V prvom rade je veľmi dôležité upraviť si stravu, ktorá je 80% úspechu. Následne zaradiť dostatočné množstvo kardio cvičení ( aspoň 3-6 krát do týždňa) a kombinovať ich so špeciálnymi cvičeniami na spaľovanie tuku a spevňovanie brušných svalov. Všetko sa môžete naučiť práve na fitpobyte ,,Novoročná výzva so Zorou“.

 

Aké potraviny by mali dámy konzumovať, ak chcú rýchlo a efektívne znížiť svoju váhu?

Na raňajky odporúčam biele odtučnené jogurty, vločky a musli bez cukru, sójové mlieko, varené vajíčka, praženicu z bielok, čerstvú zeleninu, listové šaláty či pomazánky zo strukovín v kombinácii s 1-2 plátkami celozrnného chlebíka. Opatrne s ovocím, ak tak – len dopoludnia! Na obedy a večere je vhodné kuracie, morčacie, hovädzie, divina, ryby, morské plody v kombinácii s čerstvou či tepelne upravenou zeleninou občas doplnenou ryžou či pečeným zemiakom. Nezabudnite na olovrant a ak vás ,,drapne” hlad či pažravosť 🙂 v noci, kľudne ju zažeňte šalátovou uhorkou, paradajkou či kúskom mäska z večere…

 

Na čo všetko sa môžu klientky „Novoročnej výzvy“ v Galeria Thermal Bešeňová**** tešiť?

Dámy sa môžu sa tešiť na 4-fázové cvičenie zamerane na spaľovanie tuku v kombinácii BEH/CHÔDZA, PILOXIMG, posilňovanie ZADOK/BRUCHO/STEHNA a STEP INTERWAL BODY WORK, pomocou ktorých docielime úbytok 3-4 kg na hmotnosti! Regeneráciu a oddych si vychutnajú v saunovom svete i vo Vodnom Parku BEŠEŇOVÁ. Z pobytu si taktiež odnesú vedomosti o správnej technike cvičenia v kombinácii so zdravou stravou. V tomto režime budú môcť pokračovať aj po skončení pobytu a bez obávajúceho sa JOJO efektu!

 

Ak sa chcete po vianočných sviatkoch dostať späť do formy, vypnúť od pracovných povinností či nájsť si nové kamarátky, neváhajte a poďte s Hotelom Galeria Thermal Bešeňová**** do toho!

 

Neváhajte a rezervujte si novoročnú výzvu už dnes!