Silvester v Gino Paradise Bešeňová

A je to tu! Končí sa zážitkami nabitý rok, počas ktorého sme si užili množstvo zábavy, športu, relaxu a bohatého programu. Tak hoďte sa do plaviek a oslávte príchod Nového roka v bazénoch. Neváhajte a rezervujte si už dnes váš silvestrovský pobyt so vstupom do aquaparku a bohatým silvestrovským programom v Gino Paradise Bešeňová. Tešiť sa môžete na bohatý program plný hudby, tanca a jedinečných zážitkov.

Silvester 2015

silvester 2015

Program v Aquaparku Gino Paradise Bešeňová

  • Kapela Funkastic s hitmi od Kool & The Gang, Prince, Jamiroquai,  Maroon 5 a Lennyho Krawitza
  • Záplava rytmov, radosti a pohybu s 9-členným bubeníckym orchestrom Campana Batucada
  • Profesionálne vystúpenie 4-člennej dievčenskej tanečnej skupiny
  • Zo stoličky vás postaví moderátor večera, showman a lektor salsy Miguel A. Quezada
  • Veľkolepý polnočný ohňostroj nad bazénmi
  • Fantastická párty v bazénoch až do rána s DJ-om

Počas celého večera sa môžete tešiť aj na silvestrovský gastronomický zážitok vo forme bufetu v Bistro a Hawai bar!

Neváhajte, rezervujte si svoj Silvester v aquaparku ešte dnes!

REZERVOVAŤ POBYT ONLINE

V prípade, že sa nechcete zamočiť…

… zvoľte si Silvester v Hoteli Bešeňová***+ 🙂 Trochu brazílskej exotiky nám prinesie bubenícky orchester Campana Batucada, na stoličke vás nenechá sedieť zabávač a lektor salsy Miguel A. Quezada. Tešiť sa môžete aj na kúzelnícke predstavenie a originálne modelovanie balónov, ktoré predvedie Talostan. O zábavu do skorých ranných hodín sa postará DJ.

V prípade záujmu o Silvester v Hoteli Bešeňová***+ sa informujte o dostupnosti na našej recepcii e-mailom  info@hotelbesenova.sk alebo telefonicky +421 44 4307 700.

Rezervujte si svoj pobyt

REZERVOVAŤ ONLINE

silvester v hoteli bešeňová

Hviezdy silvestrovského večera

Funkastic

funkastic

Mladá kapela Funkastic sa stala neodmysliteľnou súčasťou funkovej scény. Kapala vás okrem funky zabaví aj party hudbou. V jej podaní odznejú známe hity Kool & The Gang, James Brown, Prince, Monkey Business, či Earth Wind & Fire a ďalšich.

Miguel A. Quezada

miguel quezadaFamózny showman, lektor salsy a tanečný animátor Miguel si získa vaše srdcia, roztancuje celé publikum a dobije vás nespútanou energou. Počas jeho vystúpenia sa preženie našim hotelom aj aquaparkom latino smršť.

Campana Batucada

Campana-BatucadaPríval rytmu, radosti a pohybu prinesie aj deväťčlenný bubenícky orchester hrajúci tradičné rytmy samby. Vystúpenie tohto energického zoskupenia vás prenesie na chvíľu do Rio de Janeiro a vy sa ocitnete uprostred karnevalového sprievodu.

Kúzelník Talostan

tolstanKúzelník Talostan svojím programom rozprúdi zábavu. Okrem kúzelníckeho predstavenia predvedie aj originálne modelovanie z balónov, ktoré sa v rukách kúzelníka Talostana menia na čarovné postavičky od výmyslu sveta.