Izby a apartmány

 

 

Relax a zážitok v jednom. Predstavte si, že svoje zmysly rozmaznávate romantikou, skvostným výhľadom na okolité horské prostredie a trblietajúce sa odlesky vodného raja. Doslova sa ocitnete v raji, kde budete len na krok od tejto krásy - v hoteli priamo pri vo Vodnom parku Bešeňová Hotel Bešeňová *** ponúka ubytovanie s komfortne zariadenými izbami a komplexnými službami priamo pri areáli vodného parku.  V areáli vodného parku Bešeňová nájdete hŕbu nezabudnuteľných zážitkov v bazénoch vodného raja, blahodarný wellness pobyt a chuť tých najlepších jedál. Navštívte najznámejšiu kúpeľnú oblasť Bešeňová a rozhodnite sa pre jednu zo 123 zariadených izieb (59 štúdií, 6 apartmánov, 47 izieb štandard, 6 suit a 5 izieb Lux) - priamo pri Vodnom parku Bešeňová, ktoré vás nadchnú svojou štýlovosťou a nadčasovosťou. Užite si nezabudnuteľnú dovolenku v náručí prekrásneho Liptova.    
V Hoteli Bešeňová máte na výber z nasledovnej ponuky izieb:
   
*Hotelové izby sú rozdelené do 5 blokov - Štúdia a Apartmány sa nachádzajú na bloku A a B; Štandard izby a Suity na bloku C a E; izby typu Lux na bloku D.  

   Pozrieť cenník

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až do 20%. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa priamo vo Vodnom parku Bešeňová. Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 30€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.  
×