Apartmán

„Izba je veľmi pekná, útulná, dokonca s trezorom.“
Jakub, 9. februára 2016

Apartmán v hoteli priamo vo Vodnom parku Bešeňová

Apartmán je moderným a priestranným miestom so samostatnou spálňou a obývacou miestnosťou. Neuveriteľný panoramatický výhľad na okolitú prírodu je ideálnym spestrením rannej kávy alebo čaju o piatej. Súčasťou každej izby je balkón alebo terasa. V prípade potreby poskytuje apartmán možnosť umiestnenia 2 až 4 prísteliek.

Jesenný relax v aquaparku sa nezaobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe. Hostia ubytovaní na prístelke si môžu župan zapožičať na našej recepcii.

Počas pobytu v našom Apartmáne máte k dispozícii:
  • kuchynský kút
  • súkromnú kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom či vaňou
  • zabudovaný sušič na vlasy
  • LCD TV
  • trezor
  • telefón
  • WiFi pripojenie

Spolu s ubytovaním v našom hoteli získate aj možnosť zakúpiť si vstup do Vodného parku Bešeňová za bezkonkurenčnú cenu! S nami si tak môžete užiť svoj pobyt na Liptove naplno.

 

Nevybrali ste si?

Dovoľte nám pozvať vás do prvého holistického hotela na Slovensku, priamo vo Vodnom parku Bešeňová! Galeria Thermal Bešeňová****

Check-in

od 15:00 hod.

 

Check-out

do 10:00 hod.

 

 

 

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20%. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa priamo vo Vodnom parku Bešeňová.
Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 30€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.

 

×

Relax v bazénoch