Štúdio

„Super výhľad z terasy a vlastnou kuchynkou.“
Vlasta, 6. júna 2016

Štúdio v hoteli priamo vo Vodnom parku Bešeňová

Doprajte si v našom jednoizbovom štúdiu dokonalý pocit spokojnosti. Umocní ho farebné zladenie detailov moderného interiéru a viac súkromia so samostatným kuchynským kútom.

Chcete zažiť skvelý výhľad z balkóna alebo terasy? Vyberte si izbu, z ktorej môžete pozorovať vrcholky hôr, a potajme nasávajte podtatranskú atmosféru. Niekoľko štúdií je podkrovných so strešným oknom.

Wellness pobyt či romantický pobyt pre dvoch priamo v aquaparku sa nezaobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe. Hostia ubytovaní na prístelke si môžu župan zapožičať na našej recepcii.

Počas pobytu v našom Štúdiu máte k dispozícii:
  • kuchynský kút so základným vybavením a chladničkou
  • súkromnú kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom
  • sušič na vlasy
  • LCD televízor
  • trezor i telefón
  • čajovú sadu
  • WiFi pripojenie
Prístelky sú vhodné pre deti do 15 rokov. Klienti starší ako 15 rokov môžu mať na prístelke znížený komfort.

Spolu s ubytovaním v našom hoteli získate aj možnosť zakúpiť si vstup do Vodného parku Bešeňová za bezkonkurenčnú cenu! S nami si tak môžete užiť svoj pobyt na Liptove naplno.

 

Nevybrali ste si?

Dovoľte nám pozvať vás do prvého holistického hotela na Slovensku, priamo vo Vodnom parku Bešeňová! Galeria Thermal Bešeňová****

Check-in

od 15:00 hod.

 

Check-out

do 10:00 hod.

 

 

 

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20%. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa priamo vo Vodnom parku Bešeňová.
Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 30€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.

 

×

Relax v bazénoch