Formovanie postavy podľa Zory Czoborovej!

Zatočte s kilami bez obávaného JOJO efektu!

Začiatkom mája opäť privíta Galeria Thermal Bešeňová**** známu slovenskú fitnessku Zoru Czoborovú, ktorá si pripravila pre všetky dámy, ktoré si chcú vyformovať sexy postavičku na leto špeciálny redukčný program, založený na 4 – fázovom tréningu.

 

TU JE PÁR RÁD O CHUDNUTÍ, KTORÉ MÔŽETE VYSKÚŠAŤ EŠTE PRED POBYTOM:

Aký typ cvičení odporúčate dámam, ktoré by chceli schudnúť v oblasti problémových partií tela bruško – boky – zadok?

V prvom rade je veľmi dôležité upraviť si stravu, ktorá je 80% úspechu. Následne zaradiť dostatočné množstvo kardio cvičení ( aspoň 3-6 krát do týždňa) a kombinovať ich so špeciálnymi cvičeniami na spaľovanie tuku a spevňovanie brušných svalov. Všetko sa môžete naučiť práve na fitpobyte Postavička na leto.
 

Aké potraviny by mali dámy konzumovať, ak chcú rýchlo a efektívne znížiť svoju váhu?

Na raňajky odporúčam biele odtučnené jogurty, vločky a musli bez cukru, sójové mlieko, varené vajíčka, praženicu z bielok, čerstvú zeleninu, listové šaláty či pomazánky zo strukovín v kombinácii s 1-2 plátkami celozrnného chlebíka. Opatrne s ovocím, ak tak – len dopoludnia! Na obedy a večere je vhodné kuracie, morčacie, hovädzie, divina, ryby, morské plody v kombinácii s čerstvou či tepelne upravenou zeleninou občas doplnenou ryžou či pečeným zemiakom. Nezabudnite na olovrant a ak náhodou pocítite hlad či pažravosť 🙂 v noci, pokojne ju zažeňte šalátovou uhorkou, paradajkou či kúskom mäska z večere.

 

Na čo všetko sa môžu klientky „Postavičky na leto“ v Galeria Thermal Bešeňová**** tešiť?

Dámy sa môžu sa tešiť na 4-fázové cvičenie zamerané na spaľovanie tuku v kombinácii BEH/CHÔDZA, PILOXING, posilňovanie ZADOK/BRUCHO/STEHNÁ a STEP INTERWAL BODY WORK, pomocou ktorých docielime úbytok 3-4 kg na hmotnosti! Regeneráciu a oddych si vychutnajú v saunovom svete i vo Vodnom Parku BEŠEŇOVÁ. Z pobytu si taktiež odnesú vedomosti o správnej technike cvičenia v kombinácii so zdravou stravou. V tomto režime budú môcť pokračovať aj po skončení pobytu a bez obávajúceho sa JOJO efektu!

 

Neváhajte a rezervujte si svoj fit pobyt už dnes!Ak sa chcete v lete pýšiť krásnou postavičkou, vypnúť od pracovných povinností či nájsť si nové kamarátky, neváhajte a poďte s nami do toho! >>